Napište námHlavní stránkaKontakty  

 

 

 

Vážení podnikatelé,

pokud se domníváte, že Váš podnik je zajímavý a kvalitní pro náš region, ale i mimo něj a chcete, aby se o vašem podniku vědělo a byla podpořena místní produkce, zapojte se do akce REGIONY SOBĚ.

S ohledem na zkušenosti z poslední doby je zřejmé, že se můžeme spolehnout pouze sami na sebe. Proto se Místní akční skupiny z celé republiky spojily a vytvořily společnou platformu. Jmenuje se REGIONY SOBĚ a má za cíl podporovat regionální ekonomiku. Snažíme se propojit lokální výrobce a poskytovatelé služeb s konzumenty z celé ČR. Pomáháme tak, aby byl náš region odolnější, soběstačnější a měně závislý.

Na webové stránce www.regionysobe.cz jsou/budou přehledně přestaveny místní podniky rozdělené do šesti kategorií (Obchod a prodejny, Potraviny a přírodní produkty, Řemesla, Rukodělné výrobky, Služby, Stravování a ubytování). Veřejnost se zde seznámí, co lze v regionu navštívit, kde může utratit své peníze. Zapojený podnik získá propagaci a možnost prodeje svých výrobků a služeb prostřednictvím voucherů.

MASky nabízí se do kampaně zapojit. Vystupujeme pouze v roli prostředníka. Zajistíme zápis do databáze místních podniků a prezentaci na uvedených webových stránkách. V případě prodeje voucherů, pak nakupující komunikuje přímo s podnikatelem. Zapojení do kampaně je zcela zdarma. Jenom žádáme o spolupráci při udržování aktuálnosti informací a kontaktních údajů.

Pokud máte sami zájem o zapojení do kampaně, prosím vyplňte údaje v on-line formuláři a na email gernatova@masbcr.cz pošlete fotografii, kterou se budete na webu prezentovat.

Pokud potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi bycom také využili získaný kontakt pro další spolupráci s MAS Brána do Českého ráje. Zahrneme Vás do naší databáze a v případě zajímavých událostí či vypsaných vhodných dotačních titulů Vás budeme kontaktovat.

Odkazy

REGIONY SOBĚ    ZDE

Přihlašovací formulář  ZDE

 

zpět

 

 

MAS Brána do Českého ráje, z.s.
Libuň 27
507 15 Libuň
klackova@masbcr.cz
+420 606 618 112

 

 
 

Vyhledat

      


         Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

www.tomassedlak.cz