Napište námHlavní stránkaKontakty  

 

 

Vážení,
jménem Ivany Hujerové, koordinátorky neziskového sektoru, programu Zdravý Liberecký kraj a místní agendy 21, zveřejňujeme následující informace určené pro NNO.
 
 
1.      Výzva neziskovým organizacím od Heleny Válkové, místopředsedkyně Rady vlády pro nestátní neziskové organizace:
"Jsem otevřena Vašim podnětům, výzvám a prosbám souvisejícím se současnou situací. Své návrhy, jak situaci zlepšit právě s ohledem na specifické potřeby nestátních neziskových organizací, mi můžete zasílat na tuto e-mailovou adresu: lidska.prava@vlada.cz." Kompletní text najdete ZDE.  Budete-li psát, prosíme o kopii na adresu Ivana.hujerova@kraj-lbc.cz, Vaše názory a potřeby jsou pro nás důležité, děkuji.
 
 
2.      Jak komunikovat nejen v období karantény? Prostřednictvím videokonference, která je zcela bez registrace
Mnoho firem, škol, institucí a týmů, tedy i neziskovek může mít nejen v tomto období problém s komunikací. Řešením je rychle se přizpůsobit a komunikovat elektronicky. Pomůžeme vám přesunout se do online prostředí tak, aby to bylo jednoduché a pochopitelné i pro děti. Je to opravdu velmi jednoduché, vyzkoušeno, zdarma.
Vše najdete na vzdělávací portálu Libereckého kraje EDULK  (www.edulk.cz).
 
3.       „PENÍZE PRO NNO NEJSOU JEN DOTACE“
- to je název semináře s Olgou Medlíkovou v roce 2018, který v PDF podobě naleznete ZDE Nápady, doporučení, zdroje informací jsou stále platné.

 

zpět

 

 

MAS Brána do Českého ráje, z.s.
Libuň 27
507 15 Libuň
klackova@masbcr.cz
+420 606 618 112

 

 
 

Vyhledat

      


         Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

www.tomassedlak.cz